Виноградівська об'єднана територіальна громада

Херсонська область, Олешківський район

Поіменне голосування №01-04 «Про порядок денний 58 сесії VII скликання 2020 року»

Кількість переглядів: 38
Скликання: VII скликання
Сесія: 58 сесія Виноградівської сільської ради
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 01.10.2020
Номер документу: 01-04
Назва документу: Про порядок денний 58 сесії VII скликання 2020 року
Прикріплені файли:
 1. Список депутатів Виноградівської сільської ради присутніх на пленарному засіданні 58 сесії (1.22 МБ)
 2. Про порядок денний 58 чергової сесії Виноградівської сільської ради (1.34 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення 48-ї сесії сільської ради № 977 від 21.12.2019 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Виноградівської об’єднаної територіальної громади сільської ради та сільських цільових програм на (1.35 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення 57-ї позачергової сесії сільської ради №1286 від 22.09.2020 р. «Про сільський бюджет Виноградівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (1.34 МБ)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність( Заболоцький С.С. )Брилівський старостинський округ. (1.32 МБ)
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право власності на земельну частку пай(Малахов С.Ф..) Брилівський старостинський округ (1.34 МБ)
 7. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки ( Котовська В.О.) Брилівський старостинський округ (1.33 МБ)
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Панченко В.Ю. Панченко О.О, Следзинський Т.Ф., Ульянова В.С.) Брилівський старостинський округ (1.33 МБ)
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність (Ляшко Т.С., Ляшко А.Ф.) Брилівський старостинський округ (1.36 МБ)
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд ( Бондаренко В.Є., Ланевич С.М., Казакова О.М.) Тарасівський старостинський о (1.38 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Коваленко А.О., Куліда В.М.)Тарасівський старостинський округ (1.36 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Глодик С.В., Рудий С.В., Руда М.В., Кононенко М.М., Кононенко С.М., Кононенко Н.І., Кононенко О.С.) Тарасівський старо (1.37 МБ)
 13. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (с. Тарасівка) (1.35 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу у власність земельних ділянок (Рогощенко О.О.,Рогощенко В.С.) Тарасівський старостинський округ (1.35 МБ)
 15. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Снопок В.В., Купцова Ю.М., Льода О.М., Щербина М.Н., Щербина В.В., Бевз О.О.) Тарас (1.38 МБ)
 16. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Снопок В.В., Купцова Ю.М., Льода О.М.) Тарас (1.4 МБ)
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Макарчук В.Р.) Тарасівський старостинський округ (1.37 МБ)
 18. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації обєктів і споруд телекомунікацій за адресою: смт. Брилівка вул. Першотравнева № 58 (Нечай Д.С.) (1.37 МБ)
 19. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки ( Лукашова Л.М., Олійник Н.М, Кісіль А.В Нікіщенко В.В) Брилівський старостинський округ (1.35 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Брилівський заклад дошкільної освіти ясла – садок «Берегиня» Брилівський старостинький округ (1.38 МБ)
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Слупський А.В.,Бєлік О.О.,Сверлович Є.І., Думініке Н.С.) Брилівський старостинський округ (1.34 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність ( Федкевич І.О., Кудас Л.К.,Крижановський В.М. Кім В.Ю,Пунгіна О.Я Чуманська К.І..)Брилівський старостиський округ (1.38 МБ)
 23. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (с. Виноградове) (1.31 МБ)
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (Салюк Т. Г., Салюк В. М., Сокол Р. П., Лебедєва О. О., Лебедєва Ю. О., Санін (1.49 МБ)
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право власності на земельну частку (пай) (Рафаловський Г. С., Соценко М. В. ) (1.37 МБ)
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва у користування на умовах оренди (Мінасян О.Є., Логвіновський В. І.) (1.36 МБ)
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (1. Крамаренко О. С., Зайцев А. В., Статкевич Д. С., Тітов І. В., Багнюк А. Р., Коваленко С. С. (1.52 МБ)
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства (Ратушний Ю. В.) (1.36 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Ходій О. І., Ходій Є. М., Седих Т. М., Вітенко Н. І., Мінчук В. О., Теленик О. (1.42 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства(Соценко В. С., Шаповал С. В., Сідорович Т. М., Савчук А. А., Сідорович В. М., Коваленко В. В., Коваленко Н. В., Шарий (1.44 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (Сокол Р. П., Лєнь Т. В., Алхімова Г. М.) (1.37 МБ)
 32. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Коваленко О. С., Коваленко П. С., Коваленко Л. В.) (1.38 МБ)
 33. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Ястреб В. Ф., Кісільова В. В., Тилиник М. А., Тилиник О. В (1.39 МБ)
 34. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо надання земельної ділянки в оренду (ТОВ «Клинівський Світанок») (1.36 МБ)
 35. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1008 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва житлового будинку, господ (1.41 МБ)
 36. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1147 від 29.05.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва житлового будинку, господ (1.4 МБ)
 37. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1148 від 29.05.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вла (1.38 МБ)
 38. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1201 від 26.06.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вла (1.41 МБ)
 39. Про внесення змін до рішення LІV-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1205 від 26.06.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва у користування на умовах оренд (1.4 МБ)
 40. Про приватизацію комунального житлового фонду Виноградівської сільської ради на території смт Брилівка( Богдашевський Г.М., Кобзар Г.С., Никишенко В.А., Шеладонов В.М., Белінська В.В.) (1.39 МБ)
 41. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради (1.38 МБ)
 42. Про намір прийняти майно до комунальної власності (1.32 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки права на яку виставляються на земельні торги у формі аукціону(6525081000:02:001:0625 – 3,0000 га) (1.37 МБ)
 44. Про розробку містобудівної документації генерального плану смт Брилівка та села Мирне Олешківського району Херсонської області (1.35 МБ)
 45. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (Михалка О. В.) Брилівський старостинський округ (1.35 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Соценко О. А., Кишиневський Ю. В.) (1.36 МБ)
 47. Про внесення змін до рішення XLVIII-ї сесії сільської ради №982 від 21.12.2019 р. «Про затвердження структури, встановлення вартості харчування та платних послуг в закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради на 2020 рі (1.41 МБ)
 48. Про переведення закладів освіти Виноградівської сільської ради на умови самостійного ведення господарської діяльності, бухгалтерського обліку та фінансової звітності (1.39 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь