Виноградівська територіальна громада

Херсонська область, Херсонський район

Проекти рішення сесії №01-04 «Про порядок денний 04 сесії VIII скликання 2021 року»

Кількість переглядів: 167
Скликання: VIII скликання
Сесія: 4 сесія VIII скликання Виноградівської сільської ради
Тип документу: Проекти рішення сесії
Дата: 25.01.2021
Номер документу: 01-04
Назва документу: Про порядок денний 04 сесії VIII скликання 2021 року
Прикріплені файли:
 1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Виноградівської сільської ради обладнання за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні (0.07 МБ)
 2. Про передачу на баланс Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради міжнародної технічної допомоги (0.07 МБ)
 3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Виноградівської сільської ради меблів за підтримки Міністерства соціальної політики (0.07 МБ)
 4. Про приватизацію комунального житлового фонду Виноградівської сільської ради на території смт Брилівка ( Самойленко Г.В.) (0.03 МБ)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Кобзар Л.А.,Усаченко О.М.,Малашкевич А.А.,Макарчук В.Р.,Сидорюк Т.В.,Сидорюк П.А.,Котова Н.М.,Глущенко Я.О.,Шевченко О (0.07 МБ)
 6. № Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Бондаренко В.Є.) Тарасівський старостинський округ (0.07 МБ)
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Калюжна О.П., Тушич М.Д., Тушич О.С., Тушич М.О., Золотаревська П.Д.,Станов Д.Б., Луканіна С.Ф. (0.07 МБ)
 8. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність(Демченко В.М.,Мозуль А.М.,Кілочок В.А.,Мозуль А.Ю.,Кузменко А.О.,Кузьменко С.А.) Тар (0.07 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (Хомік Л.В.,Кузнєцова О.К.) (0.03 МБ)
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Шевчик А.О.,Макартет В.О.,Романенко А.М.,Ігнатова А.С) Тарасівський старостинський округ (0.07 МБ)
 11. Про внесення змін до рішення III-ї сесії сільської ради №81 від 24.12.2020р. «Про затвердження структури та чисельності, встановлення вартості харчування та платних послуг в закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ра (0.05 МБ)
 12. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (с. Виноградове) (0.05 МБ)
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (Ходій В. І., Ходій Т. М., Нікішенко К. В., Нікішенко В. В., Кононенко С. С (0.07 МБ)
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Шарий С. М., Юст С. О., Оніщук Ю. С., Оніщук М. С., Дудченко Т. В., Березенко М.-Т. О., Золо (0.04 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства (Оліферчук Микола Іванович) (0.05 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Ковальова Л. М., Ковальов С. М., Ковальов В. М., Седлецька Е. В., Чепурко В (0.09 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Коваленко І. С., Шаповал А. В., Крамаренко О. С., Коваленко З. Ю., Шаповал В. М., Домбровський С. А., Пітік С. В., (0.05 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Теленик М. В., Рафаловський Г. С.) (0.03 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (Нікішенко І. В.) (0.04 МБ)
 20. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1315 від 29.09.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вла (0.07 МБ)
 21. Про внесення змін до рішення LІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1060 від 12.02.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вла (0.07 МБ)
 22. Про внесення змін до рішення LІХ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1354 від 03.11.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у влас (0.07 МБ)
 23. Про надання земельної ділянки несільськогосподарського призначення у користування на умовах оренди (К. С. Коломієць) (0.03 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (0.03 МБ)
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Мусулевська І.М) Брилівський старостинський округ (0.03 МБ)
 26. Про внесення змін до рішення ІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 67 від 08.12.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність шляхом викупу(Зайцева Ю (0.03 МБ)
 27. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (смт Брилівка, с Мирне) (0.05 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність ( Ульянова В.С. Стебловський Д.В., Слепухін А.О.) Брилівський старостиський округ (0.04 МБ)
 29. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Альхімова І. В., Ястреб В. Ф., Коваль С. О., Кромп І. В., Кучер В. В.) (0.03 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди (І. О. Кромп) (0.03 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди (О. Є Мінасян) (0.03 МБ)
 32. Про внесення змін до рішення ІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 50 від 08.12.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва житлового будинку, господарсь (0.04 МБ)
 33. Про передачу майна з балансу Виноградівської сільської ради на баланс Фінансового відділу Виноградівської сільської ради (0.02 МБ)
 34. Про передачу майна з балансу Виноградівської сільської ради на баланс Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Виноградівської сільської ради (0.03 МБ)
 35. Про створення Комунального підприємства «Спеціалізоване комунальне лісогосподарське підприємство «ВИНОГРАДОВЕ» (0.15 МБ)
 36. Про надання згоди на придбання нерухомого майна в комунальну власність Виноградівської сільської ради (0.03 МБ)
 37. Про затвердження Додаткових угод та договорів оренди майна, що належить до комунальної власності (ТОВ ВКФ «СПЕКТР») (0.03 МБ)
 38. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Коваленко С. С.) (0.06 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь