Голова Громади

Виноградівська об’єднана територіальна громада народилася….

30 квітня 2017 року ми увійшли у новий історичний проміжок часу. Розпочата державою децентралізація стала реальністю у Виноградівській об’єднаній територіальній громаді. Ми стали багатшими на 13 тисяч населення, на 2 тисячі дітей. І це основний наш здобуток. Адже, тільки від людей залежить, як будуватиметься інфраструктура об’єднаної громади, як збиратимуться  кошти до загальної скарбниці і як витрачатимуться. І тут необхідні не тільки уміння влади згуртувати, по – справжньому, усіх людей, що увійшли до Виноградівської сільської ради, а бажання кожної людини жити  і трудитись на розвиток, добро і досягнення ефективних результатів наміченої стратегії.

Тож вітаю усіх жителів громади з початком нового відліку часу, бажаю тільки процвітання, взаєморозуміння і підтримки. Закликаю бути господарями у своїй громаді, проявляти активність та ініціативу у громадських справах. Розбрат, нехтування законами, нагнітання негативу не пройдуть, у  це я твердо вірю.

Перші вибори у об’єднану громаду показали високу свідомість, згуртованість жителів сіл, селища. Тож продовжимо працювати на благо своєї громади, підростаючого покоління, з таким запалом і відповідальністю.

З повагою,сільський голова С.В.Шматенко

«Я, Шматенко Сергій Вілійович, повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання посадової особи місцевого самоврядування, сумлінно виконувати свої обов'язки»

«Присягою» на вірність народові України, розпочалися повноваження сільського голови, депутатів сільської ради.

Обрання Виноградівського сільського голови восьмого скликання Шматенка С.В.

20 листопада 2020 року відбулась І-а сесія Виноградівської сільської ради восьмого скликання, на якій визнано повноваження сільського голови та депутатського корпусу.

Я щиро дякую вам за висловлену довіру на виборах сільського голови 25 жовтня. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас. Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру. Дякую всім, хто прийняв активну участь у вирішенні долі нашої громади і проголосував за кандидатів у депутати до Виноградівської сільської ради. Усім депутатам об’єднаної громади бажаю плідної роботи і пам'ятати, що ми взяли на себе відповідальність за стан життя нашої громади та її жителів. Легко не буде - це факт.Та варто пам'ятати: щастить тим, хто хоче і вміє працювати. Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги. Та лише згуртованість у команду, яка формуватиметься на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі, ми досягнемо успіху. Вибори закінчились, попереду - кропітка щоденна робота. Результатом якої має стати добробут усіх мешканців Виноградівської громади!

Із вдячністю й повагою - Виноградівський сільський голова Сергій Шматенко.