Більше двохсот глядачів подивилось військову драму "Кіборги" у Виноградівській громаді

Дата: 05.03.2018 08:21

Фото без описуМинулої суботи в селах Виноградове, Тарасівка та селищі Брилівка жителі мали можливість дізнатись більше про захист донецького аеропорту та життя військових які обороняли його.
На показі були присутні учасники та ветерани АТО і серед них кіборг - Віталій Кульчицький, який боронив термінали аеропорту.

Ця стрічка тримала глядачів в напружені до самого кінця. Емоції переповнювали серця присутніх, а в пікових моментах тихо котилась сльоза.

Показ проведено при співпраці з КЗ "Центр розвитку культури та дозвілля ім Т.Г. Шевченка"
та Олешківською районною радою.

Голова громади Шматенко С.В. від імені всієї ОТГ, висловлює подяку за мужність, сміливість та волю всім хто захищав та захищає рідну землю.