Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

100-річчю районної газети «Вісник Олешшя» присвячується …

Для ветеранів села виноградове бібліотекарі сільської бібліотеки організували екскурсію в історичне минуле районної газети «Вісник Олешшя», якій виповнюється в цьому році – 100 років з дня заснування.

Як швидко плине час змогли пересвідчитись члени ради ветеранів, гортаючи газетні сторінки «Шляхом Леніна» (бувша назва) підшивки якої збереглися в сільському музеї за 1970-1990 роки.

Це покоління , яке пам’ятає колгоспне життя, люди які працювали в колгоспі ім.. 21 з’їзду КПРС – вирощували хліб, доїли корів, працювали на тракторах та комбайнах. Вчителі, вихователі, медичні та культпрацівники – це люди , в памяті яких закарбувалися ті минулі, нелегкі роки, це їх життя, життя їх сімей, сусідів, знайомих.

Це їх історія, яку не переписати і вже нічого не змінити.

Ветерани з захопленням переглядали сторінки газет, згадували кожен своє, бо є що згадати. Очі в покоління людей тих років, які були присутні на зустрічі, помітно сяяли від радості та сліз спогадів.

Шановні працівники газети «Вісник Олешшя» ! Велике спасибі Вам за те, що розповідали і розповідаєте у нашому з вами спільному друкованому виданні про людей праці, про людей , які гідно прожили своє життя.

Здоров’я вам, наснаги, творчих здобутків !

Ястреб О.Ф., Кравченко О.О.« повернутися до списку новин