Вітаємо з Днем працівників сільського господарства !

День працівніків сільського господарства відзначається в Україні щорічно в третю неділю листопада згідно з Указом Президента № 428/93 від 7 жовтня 1993 року. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Шановні працівники сільського господарства !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

З повагою,

сільський голова Шматенко С.В. від імені Виноградівської сільської ОТГ