Хай лунає народна пісня

Дата: 07.02.2018 09:18

Народна пісня – голос невсипущий,

Душі людської вічне відкриття.

Вона ніколи, як і хліб насущний

Не вийде з моди сущого життя.

1 лютого у Виноградівському  ЗДО  я/с «Барвінок» відбулося свято «Вечір української пісні». Ведуча Зінченко Л.О. запросила всіх присутніх поринути у чарівний світ української пісні.Учасники та глядачі мали можливість захопитися красою народної пісні, відчути насолоду її багатющих мелодій, чарівну силу  й широту пісенних образів.

Активними учасниками свята   були  вихованці групи «Смішарики», «Ромашка» та «Бджілки».  Дошкільнята  показали неабиякі  співочі здібності, артистичність, вміння співати сольно, підгрупами, хором. У виконанні дітей прозвучали  українські народні пісні «Колискова», «Ой, є в лісі калина», «По дорозі жук, жук», «Занадився журавель».

На свято завітала бабуся Ярина (вихователь Теленик І.М.) яка повідала легенду про українську народну пісню та звеселила всіх жартівливою піснею «Ой, ходила дівчина бережком».

Заворожив  дітей та дорослих акапельний спів вихователів Соценко Т.А., Панченко І.О., Теленик І.М., Філенюк Л.І., Зінченко Л.О. та музкерівника Ратушної І.М. У їхньому виконанні прозвучала пісня «Червона калина так рано зацвіла».

Бурхливі оплески та емоційне піднесення викликав виступ татусів вихованців старшої групи  - Бабушинського І.В., Баденка С.В., Богдана М.М., Гузенка В.О. Вони виконали українську народну пісню «Ой, у лузі червона калина»

Почесними гостями та учасниками  вечора  були співці народного ансамблю народної пісні «Веселі чалбасчани». Колективне виконання пісні «Розпрягайте, хлопці, коней» об'єднало всіх:  гостей, батьків, вихованців та працівників закладу.

Які б зміни не відбувалися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати у наших вихованців  дух патріотизму, повагу до українських традицій, любов до своєї родини, української пісні, рідного краю.

Музичний керівник  Ратушна І.М.