"Запали свічку пам'яті !"

В останню суботу листопада, в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. Штучно організований і зумисне підтримуваний тоталітарним комуністичним режимом голод в Україні,  з метою придушення антирадянських настроїв та виступів проти колективізації на селі , призвів до величезних втрат та відчутних наслідків для наступних поколінь. Внаслідок того голоду 1932—1933 років близько 3,9 мільйона людей померли (90% із них були етнічними українцями), а 0,6 мільйона через це просто не народилися.

Дослідники дійшли висновку, що всі відомі людству випадки геноциду за своїми масштабами не йдуть ні в яке порівняння з тим, що скоїли в Україні на початку 30-тих років. Голод 1932-1933  років — безсумнівно найстрахітливіший серед численних злочинів людства .

Народ України щороку вшановує пам’ять жертв голодомору, запалюючи свічки. Ми вас пам’ятаємо,  вічна вам пам’ять і пошана. Україна вас пам’ятає і вшановує хвилиною мовчання !!!