«Незнання закону , не звільняє від відповідальності»

У школах району проходить місячник правового виховання підростаючого покоління.

Не залишилися байдужими до цього заходу і сільські бібліотеки с. Виноградове, які підключилися до пропаганди правових знань серед учнівської молоді. 23 листопада для учнів 9-Б класу ( класний керівник Коваленко Надія Григорівна) була підготовлена зустріч за круглим столом : «Незнання закону , не звільняє від відповідальності».

Бібліотекарі розповіли учням про причини, що спонукають молодь на протиправні дії, та застерегли їх від інших неприємностей, які їх чекають, коли вони будуть вести неналежний спосіб життя – це вживання наркотиків, спиртних напоїв, скоювання крадіжок, застосування фізичної сили щодо іншої особи та інше.

Бібліотекарі підготували тест по знанню законів України, на нього учні дали чесні відповіді.

Захід пройшов у взаєморозумінні між учасниками.

Ми маємо надію,що учні візьмуть до уваги всі наші рекомендації і будуть вести належний спосіб життя.

Ястреб О.Ф., Кравченко О.О.