ВИ - ПЕРЕМОГЛИ ! МИ - ПАМ'ЯТАЄМО !

Дата: 06.11.2017 10:09

Фото без опису2 листопада - День визволення с.Виноградове від німецько-фашистських загарбників

"ВИ - ПЕРЕМОГЛИ ! МИ - ПАМ'ЯТАЄМО ! "

Однією з найбільш важливих дат для жителів с. Виноградове  є 2 листопада – День визволення села  від німецько – фашистських загарбників.  Цей день кровавою стрічкою пронизав усю нашу історію. День, коли ми згадуємо горе й біль, які пережили наші односельці,  а також день всеохоплюючої радості за звільнення. Тому з нагоди такої події в парку Слави с. Виноградове відбувся урочистий мітинг , присвячений 74-річчю визволення села Виноградове від німецько-фашистських загарбників . Ми вітаємо всіх з цим великим святом та уславлюємо усіх, хто подарував нам можливість жити під мирним небом! Квіти до могили Невідомому солдату піднесли Голова Виноградівської сільської ради Шматенко Сергій Вілійович та голова Ради ветеранів Бокша Володимир Петрович.