Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Стажування майбутніх працівників

Протягом місяця лютого студенти Херсонського національного технічного університету пройдуть практику у Виноградівській та Музиківській об’єднаних територіальних громадах.

Таку спільну ініціативу стало можливим започаткувати завдяки плідній співпраці об’єднаних громад Херсонщини, кафедри економічної кібернетики та управління проектами 
ХНТУ та Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону України.

Під час проходження практики студенток Анастасію Строгіну та Олену Федоренко планується долучити до процесу розроблення стратегії розвитку Виноградівської ОТГ та до підготовки проектів з активізації розвитку громадянського суспільства. Аналогічне стажування також організовано у Музиківській об’єднаній територіальній громаді, куди направлено студента Олександра Тільненка.

Голова Виноградівської громади Сергій Вілійович Шматенко планує докласти максимум зусиль для того, щоб в майбутньому забезпечити робочими місцями студентів:

"Якщо все вдасться – будемо мати серйозний кадровий резерв та подолаємо свій кадровий голод! Вважайте це стажуванням наших майбутніх працівників"!« повернутися до списку новин