« 94 дні Євромайдану очима очевидців»

Дата: 04.12.2017 11:05

Інформгодина « 94 дні Євромайдану очима очевидців».

20 листопада 2017 року в бібліотеці смт Брилівка пройшла інформгодина « 94 дні Євромайдану очима очевидців» для учнів 8 – 9 класів БЗОШ.
Завідувач бібліотекою на початку заходу розповіла про передумови Революції гідності, ознайомила учнів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, запропонувала завжди пам’ятати і шанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України, її Європейського вибору.
Але шанс на зміни дістався ціною дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні.
Ми показали учням документальний фільм « Пишемо історію» про події чотирьохрічної давності на Майдані Незалежності в Києві.
В бібліотеці також був проведений бібліотекарем абонементу В. Трембач перегляд літератури « АТО – зона особливої уваги», організована тематична викладка « На варті наших душ – Небесна Сотня».

Зав. бібліотекою О. Пунгіна