Підсумки ІІ туру чемпіонату України «Дитяча ліга»

10 – 11 грудня у Чернігові  відбувся ІІ тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед команд юнаків 2002 року народження та молодших

Нову Каховку представляла команда під керівництвом тренерів-викладачів Петра та  Галини  Бойків у складі 6 вихованців ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Дегтяр Денис, Щербинський Дмитро, Костючик Владислав, Гребенюк Петро) та 5 волейболістів з інших міст, а саме: Кришталь Владислав (місто Лозова Харківської області), Курінний Данило (Первомайський Харківської області), Ніколайцев Олексій і Джуль Микола (с.Виноградове, Олешківського району) та Крамаренко Данило (Херсон).

Команда м.Нова Каховка поступилася спортсменам «КСЛІ» (Київ) з рахунком 0:3, з рахунком 3:0 обіграла команду «місто Суми – збірна» та  в напруженій боротьбі здолала суперників – «ДВУФК-МСДЮСШОР»  (Дніпро) (2:1).

Вітаємо юнаків та їхніх тренерів з вдалим виступом і бажаємо їм успіхів у наступних турах чемпіонату України!