З Днем народження, Клини!

Дата: 03.11.2017 11:27

Фото без опису14 жовтня 2017 року, на День українського Козацтва, у с. Клини було проведено свято – День села. Привітати жителів Клинів приїхали почесні гості: народний депутат України Негой Ф.Ф. зі своїм помічником, перший заступник Виноградівського сільського голови Бідашку А.Д., секретар сільської ради Корнійчук Н.І. З привітаннями також виступили: директор ТОВ «Клинівський Світанок» Тушич М.Д. та директор ТОВ «ІМПЕРІАЛ АГРО ЛТД» Сіваков Л.В. На святі виступали учні Клинівської ЗОШ І-ІІ ст., вихованці і педагогічний колектив ДНЗ «Калинонька», учасники художньої самодіяльності СБК с. Тарасівка. За виконання номерів всім учасникам було вручено солодощі. Жителі села приготували смачні страви, якими з радістю частували гостей. Було проведено багато цікавих заходів: спортивні змагання, святковий аукціон. Цінними подарунками привітали найстаршу пару, матерів – героїнь, учасника АТО, наймолодшого та найстаршого жителів села. Тушич М.Д. попіклувався про приготування смачної юшки з молодої баранини, посмакувати якою могли всі бажаючі. Сіваковим Л.В., Страховим А.А.,Тушичем В.М. було виділено кошти на придбання подарунків та святкового феєрверку.

Селяни розважилися та гарно відпочили. Свято вдалося на славу!

В.о. старости сіл Клини, Тарасівка, Ленінка, Привітне К.О. Федоришина