Багата осінь дарами, багата й святами!

Дата: 03.11.2017 11:41

Фото без опису«Зі святом, рідні Чалбаси!»

День заснування нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим Чалбаським колоритом, традиціями і славною  історією. Ми щиро радіємо успіхам, пишаємося нашими досягненнями, і з гордістю розповідаємо про чудове село Виноградове.

30 вересня 2017 року вся громада згуртувалася, щоб відсвяткувати 223-ю річницю нашої з вами маленької Батьківщини. На головній площі села були представлені роботи наших майстрів та учнів Виноградівської ЗОШ, батьки ДНЗ «Барвінок» пропонували придбати смаколики, приготовані власноруч, села та селища нашої громади завітали зі своїми обійстями, гостинно запрошували почастуватися домашньою кухнею жителі вулиць Суворова та Гагаріна. Гуртом співали, танцювали, веселилися під запальні виступи талановитих односельців та запрошених гостей свята.

Виноградівську родину приїхали привітати, як представники сіл нашої об’єднаної громади: Тарасівка, Брилівка та Привітне, так і гості з міста Херсон: наші добрі друзі - артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша та гурт «Дженерал войс». Також свої музичні вітання всім чалбасчанам дарувала учасниця третього сезону «Голос. Діти» та переможниця 15-го ювілейного фестивалю «Чорноморські ігри» Єлизавета Волощенко (з-за підтримки депутата Херсонської обласної ради Адамчика О.О.).

Поздоровити жителів Виноградове прибула й ціла делегація почесних гостей: Народний депутат України Федір Федорович Негой, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Олександрович Адамчик, голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Валентинівна Кравченко-Скалозуб, голова Олешківської районної ради Павло Борисович Потоцький, радник голови Олешківської районної ради Снігур Лариса Олександрівна, сільські голови, представники засобів масової інформації та багато інших, хто розділив з нами святковий настрій та відчуття гордості і радості за те, що наша громада згуртована, спроможна та процвітаюча.

Тож дорогі наші виноградівці, ще раз вітаємо вас зі святом, бажаємо, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо нашої громади. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення

А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку на благо кожної родини.

За підтримку в організації свята Виноградівська громада висловлює подяку нашим спонсорам:

Кубченку І.А, Омельченку С.М, Кобзарю Ю.В, Меркотану Ю.М, Кудревській Л.І, Кудревській В.І, Дудченку В.В, Олефіренку А.С, Бурдюгу М.Г, Кривонос С.П, Теленику О.В, Цілинку В.В, Кромпу О.П, Меркотану І.М, Кравченку Д.С, Жехаренко Л.А, Ястреб Н.В., Мацепі П.В., ТОВ Зоотехнологія.

З Днем села, дорогі односельчани, з Днем своєї Малої Батьківщини! З Днем народження Тебе – моє село, мої рідні Чалбаси!

Виноградівський СБК