Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

У Херсоні відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО земляку Андрію Байбузу

27 листопада у м.Херсоні на будинку 132 вулиці І.Кулика урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою – Андрію Байбузу.

На захід до будинку, де мешкав загиблий воїн, вшанувати його пам’ять та розділити скорботу з його матір’ю – Байбуз Маргаритою Михайлівною прийшли бойовий друг та побратим Романенко Андрій, голова обласної громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність», атовець Ігор Кравець, представник комунального підприємства "Оберіг" Херсонської обласної ради Олена Браух, учасники бойових дій на Сході України, бійці батальйону «Донбас».

Дошку відкрили ініціатор її встановлення – керівник благодійного фонду «Українські серця» Олег Баркаренко, який проводить цю важливу роботу з увічнення пам’яті наших героїв, та начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА Павло Гавриш.

Присутні вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Учні НВК № 48 віддали йому шану, співаючи патріотичних пісень та читаючи вірші, присвячені подіям на сході України, написані його донькою семикласницею Ларисою Байбуз.

Нагадаємо, що 22 вересня на День партизанської слави, на подвір’ї НВК №48, де навчався герой, теж відбулося урочисте відкриття такої ж пам’ятної дошки, присвяченої його пам’яті.« повернутися до списку новин