Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Херсонщина готується до відзначення Дня волонтера

На Херсонщині дуже багато небайдужих людей – волонтерів, які допомагають українській армії, добровольцям, сім’ям бійців АТО та переселенцям. Одні виготовляють та шиють маскувальні костюми, плетуть маскувальні сітки, готують для хлопців сухі борщі та супи, бронюють та ремонтують військову техніку, інші вирощують овочі, птицю та худобу для батальйонів, збирають, закуповують гуманітарну допомогу, військову амуніцію та відвозять її у «гарячі точки» АТО.

Вже четвертий рік поспіль на Херсонщини відзначають Міжнародний День волонтера, хоча цьому святу вже більше 30 років. Проте раніше воно не мало такої ваги і значення для України та її громадян як зараз.

Так, 28 листопада, під головуванням начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Думинської відбулося засідання робочої групи з підготовки в області заходів з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Під час засідання обговорено план заходів у якому плануються 6 грудня в ККЗ «Ювілейний» організувати урочистості, де найкращих та найактивніших волонтерів відзначать подяками, почесними грамотами та подарунками.

Крім того, у всіх населених пунктах області будуть організовані урочисті заходи та благодійні акції.« повернутися до списку новин