Підписано Меморандум щодо надання безоплатної правової допомоги у Виноградівській ОТГ

Дата: 11.12.2017 14:45

5 грудня з метою виявлення правових потреб жителів громади начальник Олешківського бюро правової допомоги Алла Рудь провела робочу зустріч з головою Виноградівської об’єднаної територіальної громади Сергієм Вілійовичем Шматенком.

В ході заходу обговорили основні правові проблеми, з якими жителі звертаються до сільської ради, та шляхи їх вирішення. Очільник бюро пропонувала доводити до відома жителів, які ще не поінформовані, про можливість отримання безоплатної правової допомоги у представників системи БПД, зокрема працівників Олешківського бюро правової допомоги, яке дистанційно найбільш наближене до жителів даної громади.

Алла Рудь роз’яснювала переваги системи БПД. Особливу увагу звернула на її доступність з початком роботи з 1 вересня 2015 року бюро правової допомоги. Також надала інформаційні буклети та листівки, в яких зазначено адресу бюро, контактні телефони, графік роботи та послуги, що надаються, та пропонувала скеровувати до Олешківського бюро правової допомоги за своєчасним отриманням кваліфікованої правової допомоги громадян.

За результатами проведеної робочої зустрічі підписано Меморандум про спільну діяль­ність щодо надання безоплатної правової допомоги.