Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Афганістан - це вічна серцю біль...

Зустріч – спогад про афганську війну:

«Життя обірване Афганом»

15 лютого ми зібралися в бібліотеці для дорослих (це учні 8 класу класний керівник Мороз Т.І.) щоб вшанувати воїнів-афганців, які 29 років назад виконали свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані. Війна тривала 9 років це 3340 пекучих днів і ночей.

Тоді йдучі в пекло вірили, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя. Через  цю безглузду війну пройшли 160 тисяч українців,загинули 3280 чоловік,зникли безвісті  або потрапили в полон 80 чоловік. Більше 8 тисяч  осіб отримали поранення.

Страшні цифри……

Наші земляки ,слава Богу, повернулися додому живими, а ми схилимо голови перед світлою пам’ятю тих, хто віддав своє життя,увійшовши в безсмертя.

На заході була присутня мама воїна-афганця Теленик П.Г., яка крізь сльози розповіла про довгі дні та ночі чекання сина з афганської війни.

Прочитала свої вірші, присвячені матерям ,які не дочекалися своїх синів з афгану. Поліна Григорівна  звернулася до присутніх з такими словами: щоб вони не знали війни , щоб жили в мирі і злагоді та вище підіймали стяг. Пам’яті про воїнів ,які положили свої голови в Афганістані.

На завершенні заходу були показані кадри з фільму «9 рота», фільм чередувався з кадрами показу фотографій воїнів-афганців с.Виноградове: Меркотан С.,Колосова Д.,Ярощюка Л., Ястреба В.,Теленика А.,Клос О.,Вермієнко А.« повернутися до списку новин