Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Хто За чисте довкілля ? . .

В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» працівники Виноградівської сільської ради (с.Тарасівка), закладів культури та освіти, у ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій, прилеглих до будівель та приміщень, парків сіл Тарасівка, Привітне, Клини. 
05.03.2018 проведено заходи з благоустрою громадських кладовищ с. Тарасівка, с. Привітне, с. Рідне, с. Клини. 
На жаль, дуже мало жителів прийшли до могил своїх рідних, і як завжди, прибирання здійснювали, в основному, працівники бюджетної сфери. 
Тому велику подяку хочеться висловити жителям, які щорічно приймають активну участь у благоустрої кладовищ. 
Це депутати Виноградівської сільської ради ради Кононенко Михайло та Приймак Андрій, Небрат Василь, Щербина Юрій, Конанець Євген, Новохижний Руслан, Федоришин Анатолій, Подлужна Наталія, Онопченко Андрій, працівники бухгалтерії відділу освіти, культури і спорту, будинку культури, бібліотеки, дитячого садка, школи (Тарасівка). 
Депутат Голомашевич Ольга, Гришко Галина, Войташенко Сергій, Михайлішин Володимир, Гришко Ірина, працівники дитячого садка (Привітне) 
Депутат Лисюк Сергій, Тушич Микола, Тушич Василь, працівники дитячого садка та школи (Клини) 
Завдяки голові правління ТДВ «Тарасівська Іскра» Нагребецькому В.Г., безкоштовно надавалися послуги навантажувача для завантаження сміття та піску для завезення на кладовища. 
Шановні жителі! Звертаємося до вас з закликом: заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.« повернутися до списку новин