Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - СПРАВА КОЖНОГО !!!

Зазвичай щовесни перед Великодніми святами люди наводять порядок на кладовищах. От і на території села Виноградове відбулося генеральне прибирання. Ініціаторами заходу стали депутат Виноградівської сільської ради Кромп Олександр Петрович, також долучилися до акції працівники ТОВ «Агролекс» - Юст Сергій Олександрович, Постриган Микола Миколайович та активні жителі села Шульга Сергій Павлович і Андрусяк Володимир Іванович. Цього дня навіть погода сприяла проведенню прибирання кладовища, що є святим обов’язком для нащадків. 
Щоб прибрати та вивезти сміття було докладено багато зусиль. Протягом дня активісти села та працівники провели грандіозний обсяг робіт та за допомогою спецзасобів видалили чагарники та вивезли сміття. Різниця між тим, як виглядало кладовище до прибирання і зараз, досить разюча. 
Виноградівський сільський голова Шматенко С.В. висловлює щиру подяку працівникам ТОВ «Агролекс» та активістам за кропітку працю та допомогу у цій благородній справі. 
Хочеться закликати інших мешканців села: «Давайте підтримувати чистоту і порядок там, де захороненні наші пращури…»« повернутися до списку новин