Громадська організація "Земля Таврії"

ogirok5elementПорівняння класичної та інноваційної технології вирощування тепличного огірка

dataП’ятниця, 13 Квітень 2018

time 10:00 - 14:00

adres Місце розташування с. Раденськ, вул. Таврійська 82, Херсонська область, Олешківський р-н

Хто володіє інформацією, той володіє світом! А що Ви знаєте про нанодобрива від НПП «5 елемент»?

В наш час сучасних технологій можна дізнатися про будь-які інновації, але нічим не можна замінити досвід. Тільки практичні результати допоможуть прийняти вірне рішення при виробництві плодоовочевої продукції.

ГО «Земля Таврії» в рамках співпраці з Проектом UHBDP та НПП «5 елемент» організовує День поля, де будуть представлені реальні результати використання нанодобрив при вирощуванні тепличних огірків.

- Які переваги та недоліки мають нанодобрива?
- Чи всі обіцяні результати нанодобрив від НПП «5 елементу» проявляють себе на практиці?
- Чи варто використання нанодобрив в тепличному виробництві овочів?

На ці та інші питання Ви можете отримати відповідь «з перших вуст», господарів тепличного господарства та побачити результати в польових умовах. На Ваш розсуд будуть ділянки з класичною схемою вирощування та з використанням нанодобрив від НПП «5 елемент». Питання та висновки – за Вами!

Коли: 13 квітня 2018 року, початок 10,00
Де: Херсонська область, Олешківський р-н, с. Раденськ.