Разом – ми сила !

Дата: 18.04.2018 13:48

Фото без описуНа сьогодні розпочато організаційну роботу по збору коштів для співфінансування у всіх місцевих радах області.

Орієнтовна потреба на придбання лінійного прискорювача та устаткування до нього близько 110 мільйонів гривень, але у зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом, закупити необхідне сучасне обладнання для променевої терапії за кошти обласного бюджету на теперішній час не є можливим.

Згідно розподілу коштів Виноградівській ОТГ нашій громаді необхідно виділити 471 000 тис. грн. на «лінійний прискорювач» та 131 700 тис. грн. на придбання «пересувного мамографа для проведення виїзних обстежень жінок».  Це дуже велика сума. Але життя та здоров’я людей набагато дорожче. Тому звертаємося до кожного жителя нашої громади з такою пропозицією:

Щоб зменшити ризик захворювання, своєчасно діагностувати тяжкі ракові недуги, вилікувати – необхідне сучасне, високоякісне обладнання.

Придбаємо разом лінійний прискорювач, пересувний мамограф у «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ракові захворювання-це наша спільна біда. Тож долучаймося до благодійної акції по Херсонській області. Зберемо необхідні кошти – врятуємо ближнього та себе. Разом – ми сила!

Якщо кожен житель Виноградівської ОТГ виділить 100 грн. із власного бюджету – то це буде не велика сума, для нього, а в сумі - це багато, це вихід із цієї ситуації.

Просимо бути небайдужими, адже кожен із нас може стати пацієнтом онкодиспансеру.

Також звертаємося за допомогою і до підприємців.

Звіти про надходження коштів будуть висвітлюватися щотижня на сайті.

Бажаючих надати допомогу  просимо перераховувати кошти на благодійний рахунок по Виноградівській ОТГ:

ОКПО 04402327

МФО 852010

Р/Р 35427151049113

В призначенні платежу: обов’язково вказувати від кого (П.І.Б. особи), якщо організація (вказати заклад який перераховує) на який прилад «лінійний прискорювач» або «пересувний  мамограф».

З повагою,

Виноградівський  сільський голова                                                                   С.В.Шматенко