9 травня - День Перемоги ! Пам'ятати , щоб жити !

Чимало свят дарує нам весна, але найбільш хвилюючим для нас є День Перемоги.

Ось і сьогодні 9 травня у  нашому селі відбувся  мітинг, приуроченій 73-річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні. Ведучі урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священні слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах війни та поваги і пошани до учасників війни, бо ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з фашизмом, на превеликий  жаль з кожним роком все менше і менше.

З урочистим словом до присутніх звернулися Виноградівський сільський голова  Сергій Вілійович Шматенко та голова Ради ветеранів Володимир Петрович Бокша. Звертаючись до односельців, виступаючі закликали пам’ятати подвиг героїв-ветеранів, що ціною власного життя та здоров’я захищали свій народ у Другій світовій війні.

Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання та поклаладанням квітів  до пам’ятника загиблим воїнам. Після мітингу на жителів та гостей села чекала святкова концертна програма .

На завершення святкувань на присутніх чекала польова кухня.

Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості та безмежної гордості за наш народ.