Відкриття фестивалю "Планета талантів"
У Виноградівській об’єднаній територіальній громаді 1 червня відбулося відкриття фестивалю дитячої та юнацької творчості «Планета талантів» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, урочисто відкрив свято голова громади Шматенко С.В. та пообіцяв організувати всім учасникам поїздку на море.
Діти вже неодноразово доводили, що талановиті діти –талановиті у всьому! Це музиканти, танцюристи, спортсмени і майбутні артисти. І саме в цей день усі мали змогу в цьому переконатись. Також до дитячого фестивалю долучились активні жителі громади, за допомогою яких була організована виставка кондитерських виробів.
Дякуємо всім учасникам та організаторам фестивалю. Сподіваємося, що у майбутньому наші діти обов’язково поповнять ряди культурної еліти нашої країни.