Увага! Проведення тренінгів із розвитку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад

Дата: 07.06.2018 13:41

Міжнародна Організація з Міграції за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для забезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючи громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємство проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Запрошуються:

-Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України;

-Місцеві мешканці з усіх областей України( територія підконтрольна уряду України);

-віком від 18 до 60 років ;

В рамках проекту заплановано

Етап 1- Дводенний тренінг ( самозайнятість , мікропідприємство);

Етап 2-Приватні консультації;

Етап 3-Захист бізнес-планів;

Етап 4-Надання грантів;

Уразі винекнення будь-яких питань з вашого боку просимо звертатися до контактних осіб  МОМ :Ольги Боженко (тел.+380445685015, e-mail: obozehenko@iom.int))