Дата: 12.06.2018 09:07

Фото без описуВиноградівська ОТГ проходить відбір до проекту “Розбудова інфраструктури миру в Україні”

Одразу дві зустрічі провели представники проекту, окремо з громадськими активістами та керівництвом громади.
ГО ”Інститут миру і порозуміння” сумісно з “Ініціативою за мирні зміни” за підтримки Міністерства з міжнародного розвитку уряду Великої Британії впроваджують проект “Розбудова інфраструктури миру в Україні”.
Метою проекту є зміцнення офіційної та громадської підтримки місцевих установ та професійних фасилітаторів діалогів, які б допомогли громаді ефективно управляти конфліктами та вирішувати їх.
В рамках проекту у чотирьох громадах Херсонської області буде створено Діалогові ініціативні групи (ДІГ). Ці групи отримають підтримку у зміцненні власної спроможності щодо організації, аналізу та планування діяльності з вирішення конфліктів, а також здобудуть навички фасилітації для проведення добре продуманих діалогів, що дають
глибоке і грунтовне розуміння причин конфлікту у громадах. Члени ДІГ-ів
працюватимуть з досвідченими практиками ведення діалогів та вирішення конфліктів, що допоможе їм розробляти та вести діалоги у власних громадах. Відповідно, здобуті у процесі знання, створений ними потенціал та побудовані відносини залишаються у громаді й стають тією довговічною спроможністю працювати і справлятися із ключовими факторами конфлікту.
Наразі команда проекту проводить виїзні зустрічі з громадами, що подали заявки на участь, таких сім, відібрано буде тільки чотири.
Ініціатором участі є ГО "НОВІ ГОРИЗОНТИ".

Детальніше про проект, за посиланням https://drive.google.com/…/0B-h6o8cvlEIeNVBjYUNVQkF4Zj…/view