Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

МИ БУДЕМО РУХАТИСЬ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД, ІНАКШЕ ЛЮДИ НАС НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ

МИ БУДЕМО РУХАТИСЬ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД, ІНАКШЕ ЛЮДИ НАС НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ

Такими словами можна підсумувати результати виїзної наради керівників комунальних підприємств, установ та закладів районної ради у Виноградівській ОТГ з питання організації співпраці районної ради з об’єднаними територіальними громадами.

Конструктивний діалог, а тільки такими словами можна назвати цю нараду, почав заступник голови районної ради Буганов К.М. і підтримав запропоновану форму спілкування Виноградівський сільський голова Шматенко С.В.

Бажання продовжити тісну співпрацю виразили всі учасники наради. Мова йшла, в першу чергу, про дошкільні заклади та школи, об’єкти культури та охорони здоров’я. Сергій Вілійович з гордістю розповів про ті зрушення, яких досягла Виноградівська об’єднана громада за досить невеликий проміжок часу.

Досягнуті домовленості між районною радою, її комунальними підприємствами і установами та Виноградівською сільською радою допоможуть в першу чергу громадянам, що проживають у цих селах. А також стануть запорукою становлення міцної об’єднаної територіальної громади.

 


« повернутися до списку новин