Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Обережно!!!! На Херсонщині у Білозерському районі виявили африканську чуму свиней

На Херсонщині у Білозерському районі виявили африканську чуму свиней

На Херсонщині у селі Кізомис Білозерського району в одному з домогосподарств виявили африканську чуму свиней.

12.07.2018 загибла одна свиня у приватному домогосподарстві с.Кізомис Білозерського району Херсонської області. 13.07.18 року лабораторно підтверджено ДНК вірусу АЧС - Звіт про результат дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини № 001280 п.м./18 від 13 липня 2018р.)», - йдеться у повідомленні.

13 липня проведено засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та затверджено План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території Білозерського району.

Встановлено карантинні обмеження на 40 діб та 2 карантинних ветеринарно-поліцейських постів на дорозі при в'їзді на межі епізоотичного вогнища із забезпеченням цілодобового чергування.

Зона захисту – територія до якої входять адміністративні території с. Гончарне, с. Велетенське, с. Первомайське, с. Берегове, Білозерського району.

Зона спостереження (нагляду) - територія до якої входять адміністративні території с. Новодмитрівка, с. Ромашкове, с. Янтарне, с. Розлив

Створено дві робочі групи по спалюванню та вилученню поголів’я свиней у зоні зараження, до яких входять представники поліції, районного управління агропромислового комплексу, сільської ради.

З метою встановлення наявної кількості голів свиней на територіях, які підпадають у зону можливого розповсюдження африканської чуми свиней, представниками місцевих органів самоврядування спільно з представниками поліції та Держпродспоживслужби проводяться подворові обходи.  Населення попереджають про заборону вивезення поголів’я свиней з території зараження.

Джерело  ПІК з посиланням на ГУ ДСНС в Херсонській області.

 

 « повернутися до списку новин