Велика перемога наших земляків.

Дата: 25.07.2018 13:41

Фото без описуЗ 19 по 22 липня 2018 року в Харкові відбувся Чемпіонат Східної Європейської волейбольної зональної асоціації з волейболу пляжного серед команд юнаків та дівчат до 18 років. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, довелося добре попрацювати Федерації волейболу України, Міністерству молоді та спорту, суддівській колегії і господарям заходу.

Участь у змаганнях прийняли учасники титулованих команд Естонії, Латвії, Росії, Литви. Україну представляли три команди юнаків та три команди дівчат. Дівчата посіли перше та третє місце, хлопцям пощастило менше, лише одна команда пробилася в четвірку (збірна команда Херсонської області). Наші хлопці Кравченко Денис с. Виноградове та Бойко Олександр м. Нова Каховка на шляху до півфіналу обіграли команду Естонії-2, Латвії-2 та України-3, в півфіналі поступились Естонії-1, а в грі за третє місце Латвії-1. Наша команда зайняла четверте місце і отримавши колосальний досвід, наполегливо готується до Чемпіонату Європи, який пройде в серпні в Чехії. Бажаємо успіху, творчої наснаги та перемоги.