Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Шановні жителі громади!

Якщо ми будемо вважати, що ми господарі у власному домі, а  благоустрій вулиць, парків,  населеного пункту, де ми живемо, нас не обходить, то ми «далеко підемо». Благоустрій  – це питання, яке повинне стосуватися кожного мешканця.

Буває так, що «виховані» люди, діти, підлітки  чомусь виходячи за поріг свого будинку, перетворюються в варварів і грязнуль. Що це означає? А те, що багато хто на вулиці забувають дуже часто поважати роботу інших людей. Така невдячність і невігластво по відношенню до чистоти  , ставить під сумнів людську культуру.

Необхідно привчати себе до того, що « Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

Кожна Ваша думка дуже важлива для нас, чекаємо на ваші коментарі та пропозиції з цього приводу.