Про участь у Програмі малих грантів

Дата: 04.09.2018 10:19

Про участь у Програмі малих грантів

Дата: 04.09.2018

Пріоритетним напрямом Програми малих грантів (ПМГ) визначено «Супутні переваги доступу громад до низьковуглицевої енергетики». Бажані проекти застосування альтернативних джерел енергії: біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, біомаса, енергозберігаюче освітлення, тощо.

Для участі у ПМГ необхідно подати ідею проекту у формі проектної концепції.

Основні вимоги для подання заявки:

• Максимальна сума гранту за одним проектом становить до 50000 дол. США;
  • 50 % співфінансування (може складати 25 % внеску у формі фінансових ресурсів і 25 % в матеріальній формі);
  • Під час планування грантів може бути надане фінансування до 2000 дол. США для підготовки проектних пропозицій для ПМГ, з метою розрахунку базових витрат, наприклад: аналіз ситуації, збір інформації, наукова оцінка, технічна документація тощо;
  • Максимальна тривалість проекту 18 місяців. Водночас рекомендованим періодом впровадження проекту є 12 місяців.

Заявки можуть подавати об’єднання громадян, громадські організації, благодійні фонди, асоціації, які є юридичними особами і діють як неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації.

Прибуткові організації / асоціації, національні і місцеві організації самоврядування, підрозділи органів місцевого самоврядування, бюджетні організації (наприклад заклади освіти, лікарні, тощо), приватні особи не можуть бути отримувачами гранту, хоча вони можуть бути партнерами проекту або надавати співфінансування.

Для перевірки та подальшого направлення на розгляд ПМГ, заповнені по формі проектні концепції (форма додається) необхідно до 05 вересня 2018 року надіслати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації до 05 вересня 2018 року на електронну адресу: grantskherson@ukr.net.

У разі виникнення питань необхідно звертатись до відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту за тел. (0552) 26 22 56 або e-mail: grantskherson@ukr.net (контактна особа – Луценко Анна Сергіївна).

Проектна концепція Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ

Адреса електронної пошти

Основна мета проекту

(максимум 300 символів)