Дата: 06.09.2018 13:30

1. Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказом МОН «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 р. № 291, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 р. за № 454/31906, рішенням Х -ї позачергової сесії Виноградівської сільської ради VІІ скликання від 07.12.2017 року № 283 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради, що належать до комунальної форми власності» визнати переможцем конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Виноградівського закладу повної загальної освіти імені О.М.Соценка Виноградівської сільської ради Мелешко Ларису Миколаївну.

Результати голосування:
 - Цілинко К.О. – 1