gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Дата: 11.09.2018 16:47
Кількість переглядів: 888

Фото без опису7 - 9 вересня відбулися міжнародні змагання "Відкритий кубок Києва ім. Ю.Г. Затворницького з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат" у трьох вікових групах. 11 спортсменів Виноградівської ОТГ захищали честь району та області.
Чемпіонами змагань у віковій категорії до 18 років стали Кравченко Денис (с.Виноградове) разом з новокаховчанином Олександром Бойко.
ІІІ місце серед юнаків до 14 років з 26 команд вибороли Джуль Микола (с.Виноградове) разом із Щербинським Дмитром (м.Нова Каховка)
5 місце із 49-и команд дівчат віком до 14 років посіли Джуль Каріна (с.Виноградове) разом із Бричкою Катериною (с. Чулаківка) та Котляр Аліна (с. Виноградове) - Усаніна Катерина (м. Н. Каховка) з 23 команд у своїй віковій категорії
7 місце з 25 команд - Ніколайцев Олексій (с.Виноградове) разом з Лєнем Олександром (с.Виноградове)
9 місце - Цілінко Дмитро та Холявко Олексій (с.Виноградове), Чебаненко Артем з Іванковим Андрієм (с.Виноградове) та Шматенко Тетяна (с.Виноградове) разом із Погорілою Златою (м.Нова Каховка)
Вітаємо тренерів Павла Джуля, Галину та Петра Бойків із вдалим завершенням пляжно-волейбольного сезону 2018 року.