Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Клинівського закладу базової загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради

Дата: 18.09.2018 09:45

Оголошення

Виноградівської сільської ради

Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Клинівського закладу базової загальної середньої освіти  Виноградівської сільської ради (місце знаходження:  смт.Брилівка вул. .Центральна, 1)

Найменування
посади та умови праці

Директор Клинівського закладу базової  загальної середньої      освіти Виноградівської сільської ради
 Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 « Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» наказу МОН від 26.09.2005 №577 « Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора Клинівського закладу базової загальної середньої освіти особисто подає такі документи:
- письмову заяву;
- особистий листок по обліку кадрів, 2 фото 4см ×6см;
- автобіографію;
- копію диплома про вищу освіту ступеня не нижче магістра;
- копію паспорта громадянина України;
- копію трудової книжки;
- заяву про згоду на обробку персональних даних;

-довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист;

-згода на відеофіксацію;

- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами Ф140/о та Ф122/о;

- перспективний план розвитку закладу, розроблений за такими критеріями:

• новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових проблем розвитку закладу;
  • шляхів покращення матеріально  - технічної бази;
  • раціонального використання ресурсів закладу;
  • створення сучасних умов організації освітнього процесу;

тощо;
     Інформацію про особисту адресу електронної пошти на номер контактного телефону для зворотного зв’язку.
       Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.
      Прийом документів здійснюється у Відділі освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради

за адресою: село Виноградове, вул. Поповича 2а. до

09 жовтня 2018 року.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

17 жовтня 2018 року о 10.00 у приміщенні Виноградівської сільської ради за адресою: село Виноградове, вул Ларіонова,7

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:
- подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
-  вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу;

-письмовий іспит на знання законодавства України;

-перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії; (до 20 хвилин);
- оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище, імя та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради

Золотаревська Наталя Анатоліївна

vinvidosv@ukr.net