Екологічна акція з прибирання сміття на узбіччі та на території лісу

Дата: 24.09.2018 13:31

Фото без описуУ Національному природному парку «Олешківські піски» відбулася екологічна акція з прибирання сміття на узбіччі  та на території лісу.  Акція відбулася у співпраці Національного природного парку «Олешківські піски» у рамках реалізації проекту «Відновлення озер Олешківських пісків», яка організована командою Українського товариства охорони птахів за фінансової підтримки Фундації Cola-Cola.

До акції залучилися учні, вчителі, працівники шкіл, батьки, представники сільської ради, працівники Парку, працівники ДП «Великопанівське ЛМГ» та місцеві мешканці. Організатори акції забезпечили учасників фірмовими футболками, рукавичками, мішками для сміття, а по закінченню  всі отримали Cola-Cola, Bon-agua та солодощі.

Завдяки зусиллям близько 90 небайдужих громадян було зібрано та вивезено на сміттєзвалища більш ніж 120 мішків сміття. Всі учасники акції зрозуміли, що відповідальність за чистоту довкілля свого краю залежить тільки від кожного з нас.