Відзначення Дня Гідності та Свободи

• У закладах ПЗСО Відділу освіти культури та спорту Виноградівської сільської ради проведено години спілкування, також для здобувачів освіти пройшли уроки Пам’яті, з переглядом відеопрезентацій на дану тематику. Підготовлено бойові листівки з висвітленням Героїв Небесної Сотні, організовано виставки, проведено тематичні лінійки та вшановано хвилиною мовчання громадянський подвиг героїв, що віддали життя за Гідність та свободу України;
  • У бібліотеках відбулися книжкові виставки, тематичні вечори, інформхвилини, проведено уроки історії у музеях.
  • У Тарасівському закладі повної загальної середньої освіти 21 листопада проведено лінійку - " Україна- країна нескорених" учителем історії Онопченко О.І.
  • У Виноградівському Будинку культури ім..Є.С. Матвєєва 21 листопада о 14 годині для учнів 8 – класів була проведен година спілкування  під назвою  « Україна – країна - НЕСКОРЕНИХ » мета якої-вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, які  у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять Героїв Майдану і воїнів – захисників України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення на Сході України Антитерористичної операції.
  • Герої не вмирають. Просто  йдуть

Із поля бою – в небо.

Пливуть човни,

Пливуть …

«Героям слава», – вписано у серці.