ОГОЛОШЕННЯ від ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія”

Дата: 04.12.2018 15:57

Фото без описуШановний споживач!

Відповідно до положень ст. 63 та п. 13 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про ринок електричної енергії” Ви відноситесь до бюджетних установ, яким тимчасово в період з 01.01.2019р по 31.12.2020р буде здійснювати електропостачання ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” (ТОВ “Херсонська обласна ЕК”) - постачальник універсальних послуг на території Херсонської області. Розрахунки за електричну енергію споживачів з ТОВ “Херсонська обласна ЕК” будуть проводитись за тарифами, затвердженими НКРЕКП України на умовах Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який є публічним (розміщений на офіційному сайті Товариства www.khoek.ks.ua). Рахунки на оплату будуть виставлятись в персональному кабінеті споживача або направлятись поштою в залежності від обраної Вами комерційної пропозиції (див.на сайті). В перехідний період, для можливості проведення Вами остаточного розрахунку з АТ “Херсонобленерго” за спожиту електричну енергію, у разі якщо дата подання Вами звіту не співпадає з 31.12.2018 р Вам додатково до 4 січня 2019 р необхідно передати показники лічильника станом на 31.12.2018 р. (через персональний кабінет, або звернувшись до РЕЗ і ЕМ, ХМВЕ).

З повагою, Адміністрація АТ “Херсонобленерго”