Привітання з нагоди відзначення « Дня осіб з інвалідністю»

Дата: 07.12.2018 10:37

Привітання з нагоди відзначення « Дня осіб з інвалідністю»

Фото без описуВиноградівська громада щиро дякує підприємцям, які долучитися до благодійної справи – і на надали продуктові набори 71 – ій особі з інвалідністю: На території Брилівського старостинського округу : ТОВ « Агроленд Херсон» - Директору Стародубцевій О.В, ПП Ткаченко Н.В, ПП Дегтяр О.В. На території Тарасівського старостинського округу: Голові правління ТДВ « Тарасівська іскра» Нагребецькому В.Г., ПП Снєгуру Ю.В., ПП Рожку І.І.,ПП Анохіну Р., ПП Богачуку В.М., ПП Страхову А., ПП Моргуненко В.,  ПП Харитонову С.О.  ; На території с. Виноградове : ПП Кобзар Ю.В., Голові правління СТОВ «Надія» Меркотану О.П., ПП Омельченку С.М., ПП Крамаренку С.В., ФОП Кривонос С.П., ФОП Кудревській Л.І.,ФОП Кравченко Д.С., Голові правління СТ «Виноградівське» Кромпу І.О.,Голові ФГ «ЛАН-К» Меркотану А.М. , Голові ФГ «Турбаї» Цілинко О.І., ФОП Ястреб Н.В., ФОП Дорошенко В.В.,Приватним підприємцям Виноградівського сільського Комунального ринку, ФОП Шаповалу В.В., ПП Ходій Л.П.,  ПП Костенко Ю.О.