ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 19.12.2018 08:26

26 грудня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні адміністративної будівлі сільської ради (актова зала), за адресою пл. Ювілейна, 10, смт Брилівка, Олешківський район, Херсонська область проводяться громадські слухання з обговорення містобудівної документації детального плану території, з метою зміни цільового призначення приватизованих земельних ділянок з «будівництва та обслуговування гаражів» на «під розміщення будівлі магазину продовольчих товарів», загальною площею 0,0151 га( земельна ділянка площею - 0,0058га, кадастровий номер 6525055300:01:001:0098, земельна ділянка площею - 0,0093га, кадастровий номер 6525055300:01:001:0099) за адресою: провулок Північний, 4а, смт Брилівка, Олешківського району, Херсонської області ( власник - Котуз Денис Ігоревим )

Виконавчий комітет сільської ради