Театралізоване свято, присвячене дню Святого Миколая.

Дата: 20.12.2018 13:20

Фото без описуТеатралізоване свято, присвячене дню Святого Миколая. 19 грудня об 11 годині ранку творчим колективом Тарасівського будинку культури проведено свято для дітей до дня Святого Миколая. На свято було запрошено діток з сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на сході України та дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб. На святі була присутня в.о. старости Тарасівського старостинського округу Федоришина К.О., яка привітала дітей зі святом. В основі свята була театральна постановка «Святий, Святий Миколай» у виконанні учасників театрального колективу «Посмішка» та студії мініатюр «Сусідоньки». Задум постанови полягав в тому, щоб діти зрозуміли, що треба себе гарно поводити не тільки на передодні свята, а й впродовж всього року. Також учасниками вокальної студії «Найкращі друзі» було виконано музичні композиції: «Святий Миколай», «Скоро Новий рік» , «Білий Сніг» , « Це казкова зима» та інші. В кінці дійства Святий Миколай подарував діткам подарунки, які підготувала їм Виноградівська об’єднана територіальна громада. Ось такі маленькі дива і роблять дітей щасливими ! Директор Тарасівського СБК Шевченко О.М.