Cемінар-практикум «Впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у практику роботи Тарасівського закладу ПЗСО».

Дата: 03.03.2019 15:18

Фото без описуФото без описуФото без опису22 лютого 2019 року педагогічний колектив Тарасівського закладу повної загальної освіти радо зустрічав гостей: директорів дошкільних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, учителів початкових класів Виноградівської ОТГ на семінарі-практикумі «Впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у практику роботи Тарасівського закладу ПЗСО». Високий рівень підготовки та проведення семінару вчителем початкових класів Льодою О.Є. засвідчив серйозну кропітку роботу педагогічного колективу, тісну співпрацю з адміністрацією закладу. Представники освітянської родини – учасники семінару розпочали роботу зі знайомства із навчальним закладом. Практичний блок семінару розпочався з представлення Оксаною Євгеніївною свого досвіду роботи та з особливостями навчання на уроках «Математика», «Українська мова», «Я пізнаю світ», «Читання». Далі вчителька запросила на урок читання по темі «Алфавіт. Звук й, букви Йй. Казка Г.К. Андерсена «Русалонька»». Урок проведено з використанням інтерактивних, інноваційних технологій. Оформлення класу відповідно до теми уроку, різні форми і методи роботи, використання телевізору – все це сприяло високому рівню засвоєння знань. Жодної втоми не відчули діти та колеги, що побували на уроці у майстра свого діла Льоди О.Є. Присутні на уроці вчителі відзначили професійність вчительки, виразність читання та зв’язне мовлення дітей. Відкритий урок ще раз засвідчили, що сучасні технології навчання підсилюють ефективне засвоєння навчальних тем, заохочують до вивчення предмета, викликають посилений інтерес до нього. Теоретичний блок семінару продовжила заступник директора з навчально-виховної роботи Данилевич Л.А., яка провела тренінгове заняття «Учитель – вічний учень», що дозволило учасникам відпочити та поміркувати про свою педагогічну діяльність. На засіданні «круглого столу» підсумки семінару підвели заступник Виноградівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Н.І. Снігур та спеціаліст відділу освіти культури та спорту А.Г. Коваленко, які відзначили високий науково-практичний та організаційний рівень проведення семінару. Своїми яскравими враженнями та побажаннями успіху поділилися і гості навчального закладу. Учасники семінару залишали Тарасівський заклад ПЗСО з гарним настроєм, з бажанням працювати та творити. ЗДВР Мозуль А.М.