Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації інформує щодо державних програм підтримки сільгосптоваровиробників

Дата: 20.03.2019 08:41

ПАМ'ЯТКА

Часткова компенсація вартості насіння с/г рослин вітчизняного виробництва, закупленого у фізичних та юридичних осіб, які здійснюють виробництво та/або його реалізацію

Через уповноважений банк компенсується вартість насіння у розмірі 80% (без ПДВ), але не більше 80 тис. грн. на одне ФГ, якщо виручка за минулий рік до 20 млн.грн.

Контактна особа – Макарова Наталія Миколаївна, 0501055765

ПАМ'ЯТКА

Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (постанова 300 від 29.04.2015)

Ви можете скористатися державною підтримкою здешевлення кредитів. Часткова компенсація за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами надається у розмірі  облікової ставки Національного банку (18%),  - позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за останній рік до 20 млн грн, та позичальникам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин  та у розмірі 50% облікової ставки Нацбанку(9%)

Контактна особа до 23 березня - Новікова Ольга Василівна, 0954278283

ПАМ'ЯТКА

Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств за напрямком здешевлення кредитів (постанова  КМУ №106 від 07.02.2018)

Компенсація надається за користування кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт(27%).

Компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитом:

залученим до одного року, обсяг якого не перевищує 500 тис. грн, для покриття виробничих витрат;

залученим до трьох років, обсяг якого не перевищує 9 млн грн, для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Контактна особа до 23 березня - Новікова Ольга Василівна, 0954278283

Контактна особа з 23 березня до 29 березня – Сагайдак Ксенія Ярославівна, 0957278621Фото без опису