05.04.2019 року о 15:00 відбулися засідання комісій з питань, пов’язаних з найменуваннями ( перейменуваннями) вулиць.

05.04.2019 року о 15:00  відбулися засідання комісій з питань, повязаних з найменуваннями ( перейменуваннями) вулиць, провулків, розташованих на території Виноградівської сільської ради та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, від членів комісії, депутатів та жителів села Виноградове надійшли такі  пропозиції щодо назв вулиць: Казначеєвська, Киргизька, Турбаївська, Сухомлинського В.А., Каденюка Л.К., Сонячна.

12 квітня 2019 року о 15 годині в приміщені Виноградівської сільської ради, вул.. Ларіонова, 7   проводитимуться  громадські слухання  з питання присвоєння найменувань нових вулиць згідно Генерального плану забудови села Виноградове, Олешківського району, Херсонської області: вулиця Проектна 1,вулиця  Проектна 2, вулиця Проектна 3, вулиця Проектна 4, чекаємо на вас та ваші пропозиції.