Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Капітальний ремонт приміщень сільського клубу у с. Мирне

За підтримки обласної ради проекту «Капітальний ремонт приміщень сільського клубу в с. Мирне Олешківського району, Херсонської обл.»  та завдяки фінансовій підтримці Виноградівської сільської ради  з 26 липня 2018 р.  розпочато капітальний ремонт приміщень сільського клубу.     

    З липня  по грудень 2018 року було повністю відремонтовано концертний зал, фойє та роздягальню. Завдяки професійній та організованій роботі

ФОП «Марковець» -  жителі с. Мирне   мають змогу повноцінно відвідувати гуртки художньої самодіяльності, брати участь у масових заходах сільського клубу та відпочити за грою у теніс чи переглядом концертної програми.  

  З настанням тепла у березні 2019 року продовжили ремонт приміщень сільського клубу. На сьогоднішній день вже залито повністю обмостку навколо будівлі сільського клубу, поштукатурені стіни тренажерного залу та бібліотечного кабінету, зроблено стяжку підлоги.  

  Молодь, дорослі з нетерпінням чекають завершення всіх ремонтних робіт, щоб займатися спортом у тренажерному залі, а маленька дітвора завітає до нового книжкового кабінету де зможе вибрати цікаву книжку.

 



« повернутися до списку новин