Колектив Брилівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та жителі смт Брилівка висловлюємо свою повагу та подяку депутату Виноградівської сільської ради БОРЧАШВІЛІ ВАЛЕНТИНІ ЯКІВНІ за постійну допомогу лікарні та її пацієнтам.

Колектив     Брилівської  лікарської амбулаторії   ЗПСМ  та  жителі  смт  Брилівка   висловлюємо    свою  повагу та  подяку  депутату Виноградівської  сільської ради  БОРЧАШВІЛІ  ВАЛЕНТИНІ  ЯКІВНІ за  постійну  допомогу лікарні  та її  пацієнтам.

Валентина  Яківна  неодноразово організовувала  спонсорську  допомогу  з  м. Києва  медичних  виробів та  медикаментів.

В  березні 2019  року за  ініціативою Валентини Яківни    допомога  надійшла з Італії. Жителі  смт Брилівка  мали  можливість   отримати необхідні  якісні   медикаменти.

Щиро  дякуємо  за  Вашу  чуйність  та    небайдужість  до проблем  громади.

Сподіваємо  на  подальшу  співпрацю!

З  повагою    та  за  дорученням  жителів  селища  смт Брилівка

головний  лікар  КНП « ЦПМСД Виноградівської  сільської  ради»

Поліщук О.В.