Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

З 01 квітня 2019 року  на території смт Брилівка Виноградівської  сільської ради  розпочав свою  роботу  переможець  конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками  -  ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ КОМФОРТ- СЕРВІС»

 

, очолює це товариство - директор Імшеницький Андрій Вікторович.

Товариством з обмеженою відповідальністю «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ КОМФОРТ- СЕРВІС» буде надаватись  послуга  з управління багатоквартирними  будинками , які розташовані  по площі Меліораторів, площі Ювілейній, провулку Північному та по вул. Лікарняна.

Працівники    ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ КОМФОРТ- СЕРВІС»  почали   підготовку прибудинкових  територій до Великодня та травневих свят –  вапнування бордюрів, приведення в порядок дитячих майданчиків. Всі ці роботи виконуються за активною участю небайдужих  мешканців будинків.

Великий об’єм роботи управителю доведеться виконати, щоб відновити освітлення в під’їздах  багатоквартирних  будинків. Так, вже на початку квітня,  відремонтована електрощитова в будинку № 2 по пл. Ювілейній.

Також    змонтовані вхідні металеві двері в будинку по пл. Ювілейній, 5.

Але це лише початок. Маємо надію, що ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ КОМФОРТ- СЕРВІС» забезпечить     належні  умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб всіх мешканців будинків,   шляхом утримання і ремонту спільного майна будинків та їх прибудинкових територій.

 

Виконком« повернутися до списку новин