Глобалізація інформаційного простору шкіл

Глобалізація інформаційного простору, широке оволодіння комп’ютерними технологіями, зростання рівня інформатизації закладів освіти є позитивним проявом сучасності. Сучасну школу вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що неможливо уявити людину, яка б не розуміла про що йдеться.
Одним із технологічних засобів, що довів свою ефективність, є інтерактивна (мультимедійна) дошка, застосування якої на уроці не є сьогодні екзотикою. Сьогодні ми можемо собі це дозволити з метою постійно володіти увагою здобувачів освіти і зробити навчання цікавим для них, завдяки сприянню керівництва Виноградівської ОТГ та Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. 16.04.2019 року було придбано та встановлено в кабінет інформатики  Виноградівського ЗПЗСО, Тарасівського ЗПЗСО, Брилівського ЗПЗСО Виноградівської  сільської ради інтерактивні комплекси :

- інтерактивна дошка INTBOARD + проектор Acer;

- акустична система Джемикс TF-611;

- мультифункціональний  пристрій  EPSON;

- Wi-Fi роутер Ubiquiti UniFi AP AC Lite.

Здобувачі освіти закладу щиро радіють новій техніці, яка допоможе їм у нових звершеннях та додасть мотивації у навчанні