Команда Виноградівської ОТГ прийняла активну участь у змаганнях

Дата: 20.05.2019 14:54

Фото без опису8 травня у м. Каховка відбувся III (обласний) етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2019» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 році. Команда Виноградівської ОТГ прийняла активну участь у змаганнях. Переможцем індивідуального заліку у стрибках в довжину з місця став здобувач освіти Виноградівського закладу ПЗСО ім.О.М. Соценка Ніколайцев Олексій з результатом 282 см.

16-17 травня 2019 року в м. Херсон на стадіоні «Кристал» пройшли змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році. Збірна команда Виноградівської ОТГ достойно виступила на цих змаганнях, учень Брилівського закладу ПЗСО Сливка Марк виборов перше місце у стрибках у довжину з розбігу, та друге місце у бігу на 100 м. Вітаємо учасників команди та вчителів фізичної культури Виноградівського та Брилівського закладів ПЗСО.