24 травня 2019 року у закладах освіти Виноградівської сільської ради  відбулося свято «Останнього дзвоника».

Останній дзвоник — традиційне свято школярів,  які закінчують навчання. Він підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване здобувачам освіти, вчителям, батькам, а особливо випускникам.  Церемонії проведення свят включали  виступи: директорів, гостей, батьків, вітання першокласників.

На святкових лінійках були підведені підсумки навчального року, нагородження учнів винагородою та премією Героя Радянського Союзу імені  О.М. Соценка, які відзначились у навчанні, спорті, позакласній роботі, переможців творчих проектів тощо.